Dom zdravlja Ozalj dobio drugu specijalizanticu obiteljske medicine

09.03.2020

Dom zdravlja Ozalj dobio drugu specijalizanticu obiteljske medicine

Mnoge lokalne samouprave trebaju se ugledati u grad Ozalj kao dobar primjer ulaganja i podrške u razvoju primarne zaštite na svom području, jer svjedoci samo nažalost da u mjestima od 50 do 100 km od Zagreba primarna zdravstvena zaštita se uništava te specijalizacije gotovo da i nema, kazala je buduća liječnica obiteljske medicine u Ozlju, Tea Vukošić, kojoj će Grad Ozalj financirati četverogodišnju specijalizacije.

Odluku o novoj specijalizaciji koju financira Grad Ozalj pozdravila je i zamjenica župana Karlovačke županije Vesna Hajsan Dolinar kazavši upravo kako je ovo dobar primjer stvaranja preduvjeta za zadržavanje visoko obrazovanih mladih u Hrvatskoj. Također, zamjenica Hajsan Dolinar naglasila je kako je suradnja Doma zdravlja Ozalj i Županije iznimna te kako zajedničkim projektima uspijevaju sustavno dizati i standard ali i potreba svih stanovnika i pacijenata.

Ravnateljica Doma zdravlja Ozalj Nada Diković zahvalila je svima koji su na bilo koji način pomogli da Dom zdravlja postane prepoznatljiva ustanova s točno definiranim standardima.
-Među njima su zasigurno Karlovačka županija i Grad Ozalj, ali i domaće tvrtke C&A, Aquestil, Ilsad i gospodin Žabčić koji nesebično ulaže u poboljšavanje usluga i standarda. Naravno, velika zahvala i svim djelatnicima koji svojim nesebičnim radom doprinose tome, poručuje ravnateljica Diković.

Više o temi na:

Izrada web stranica TOMGA design